На Нікопольщині поліцейські завітали у гості до школярів

У Нікопольському районі поліцейські навчали школярів, як не стати жертвою кібергрумінгу та кібербулінгу, передає Nikopolnews, посилаючись на Нікопольське районне управління поліції.

За допомогою відео-презентації правоохоронці донесли до дітей інформацію щодо ймовірних загроз з якими дитина може зіткнутися у мережі Інтернет.

28 квітня поліцейські ювенальної превенції Нікопольського районного управління поліції відвідали Новософієвську школу, де провели заняття для учнів 5-9 класів.

Правоохоронці пояснили дітям, що онлайн-грумінг, або кібергрумінг – це новий вид насильства проти дітей в інтернеті. Від нього страждають тисячі дітей у всьому світі.

Ювенальні правоохоронці пояснили, як це відбувається, що кібергрумінг не має меж – злочинець і жертва можуть знаходитися на різних континентах, бути різних національностей. Вони повідомили школярам, що робити якщо ти став жертвою злочину, куди необхідно звертатися та надали відповідні номери телефонів.

Після лекції правоохоронці запропонували дітям оглянули поліцейський автомобіль та екіпіровку співробітників поліції, на що учні охоче погодилися.

To Top