Район

На війні загинули двоє спортсменів з Марганця (фото)

На війні загинули двоє спортсменів з Марганця – Чемпіон світу і член Національної збірної (фото)

Знову важкі втрати. На війні загинули двоє спортсменів з Марганця, гордість свого міста і країни. Трагічні новини повідомили у місцевому Телеграм-каналі Очевидець_війна, передає Nikopolnews.

Віддав своє життя за Батьківщину 21-річний марганчанин Єгор Кігітов, студент ІІ-го курсу Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України, член національної збірної з кульової стрільби.

photo 2022 04 22 08 37 41

Єгор Кігітов

Єгор долучився до лав захисників з перших днів повномасштабної війни. Потрапив під обстріл з російських «Градів», обгорів. Швидко одужав, але відмовився проходити повноцінну реабілітацію і знову повернувся на фронт…

На жаль, його життя трагічно обірвалося на фронті… Його підступно забрали російські фашисти… мати не дочекається сина, ми не побачимо нашого Героя живим… – йдеться у повідомленні Телеграм-каналу.

Також загинув спортсмен, представник Дніпропетровської області в стрільбі з пістолета 36-річний Іван Бідняк, який народився, та більшу частину життя прожив у Марганці.

photo 2022 04 22 14 01 54

Іван Бідняк

Останнім часом Іван працював за кордоном, а з перших днів війни він повернувся в Україну та одразу приєднався добровольцем до лав ЗСУ. Іван Бідняк загинув 20.04 від ворожої кулі під час виконання бойового завдання.

Іван Бідняк неодноразово ставав Чемпіоном та призером Чемпіонатів України, світу та Європи, був майстром спорту України міжнародного класу.

В Дніпрі у Івана залишилась дружина та шестирічний син.

Світла пам’ять Захисникам України! Щирі співчуття рідним і близьким.

24-річний мешканець Марганця загинув на війні з росією (фото)

Нікополь втратив ще одного героя на війні з росією (фото)

Нікопольщина втратила ще одного сина на війні: під Маріуполем загинув 23-річний морпіх

To Top