Новини про Надю з Марганця, яка обварилась в окропі: вже носиться по коридорах

Nikopolnews не раз писав про півторарічну дівчинку з Марганця, яка стрибнула у ванну з окропом і отримала 60% опіків тіла. Ми із завмиранням серця стежимо за долею дитини. Спочатку лікарі не давали ніяких прогнозів, Надя була на межі життя і смерті.

Минулого разу ми повідомляли, що дитині стало краще, і до неї в реанімацію пустили маму. І ось, буквально кілька хвилин тому з’явилася інформація про те, що Надю з реанімації перевели у звичайну палату! Дівчинка одужує. Про це повідомила волонтер Олександра Сова-Тимощенкова, яка опікується дитиною.

Надюшка Козенко, довгоочікуваний дитина, мамине і татове сонечко, отримала важкі опіки понад 60% вже у відділенні.
Озираючись назад я бачу ту кількість роботи, яку проведено, адже на адреналіні часто цього не помічаєш!
Завдяки нашій з вами допомозі, реаніматологи лікували дитину у відповідності з найбільш сучасними протоколами.
Комбустіологи самовіддано боролися за кожен сантиметр шкіри, за порятунок пальчиків і швидке загоєння страшних ран.
Величезна кількість донорів здавали кров та плазму для малятка… І ось результат: дитина носиться по відділенню, перебирає іграшки, бавиться, словом веде себе так, як повинен себе вести півторарічний малюк!
Від страшних опіків залишилися сліди на спинці і ніжках, пов’язки на ручках і коротко обстриженная голова. Дівчинці довелося позбутися волосся, щоб лікарі могли нормально доглядати за ранами, – написала волонтер.

Вона також зазначила, що попереду у Наді тривале відновлення. Тому збір поки не закритий. Боротьба за здоров’я дівчинки триває.

Спасибі за такі новини і спасибі всім, хто допомагає!

Нагадаємо, Надя – довгоочікувана і улюблена дитина в родині. Багато років мамі ставили безпліддя, але сталося диво – народилася дівчинка. Батьки днювали і ночували під реанімацією, коли сталося таке горе з їх малечею. Віримо і сподіваємося, що все у Наді терь буде добре.

To Top