Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1714
1714

Покровський ГЗК планує відновити роботу

Покровський ГЗК планує відновити роботу

Покровський ГЗК планує відновити роботу у квітні. Про це інформує офіційний сайт підприємства, передає Nikopolnews.

Наразі покровський гірничо-збагачувальний комбінат готується до весняного запуску підприємства. Зазначається, що зима для колективу видалась доволі важкою. З першого її дня комбінат був змушений зупинитись на виробничий простій через дефіцит електроенергії в системі України, який не дозволяв промисловим підприємствам функціонувати на повну потужність. До цієї проблеми додалась і ще одна, пов’язана зі значним зниженням попиту на готову продукцію та втратою ринкової логістики через військові дії. На даному етапі підприємство поступово крокує до відновлення потужностей, наближаючись до квітневого запуску.

Які основні завдання ставить перед собою зараз Покровський ГЗК

Основні завдання керівників Покровського ГЗК наразі направлені на планування і захист бюджету березня.

З виробничої точки зору його спрямування розраховане на проведення ремонтних робіт роторних комплексів Північного кар’єру та Чкаловської збагачувальної фабрики (ЧЗФ).

Транспортні підрозділи, Залізничний і Автотранспортний цехи, теж не залишаються без уваги. Важливе завдання для АТЦ – відновлення і підготовка автовишок та кранів для їх залучення до виконання ремонтних робіт у кар’єрах і на фабриках.

Залізничники задіяні у відвантаженні готової продукції, а також готують свій локомотивно-вагонний парк до майбутніх виробничих завдань.

У свою чергу, трудовий фронт вже мають бригади Ремонтно-механічного цеху. Зараз вони виконують завдання по відновленню обладнання ЧЗФ та Олександрівського кар’єру.

Фахівці Цеху мереж та підстанцій задіяні у ревізії обладнання. Електроремонтний цех виконує відновлення електричних машин підприємств-партнерів комбінату.

Директор з охорони праці Юрій Голов звертає увагу працівників на дотримання правил пожежної безпеки. Особливо це стосується тих приміщень, в яких встановлені буржуйки. Він також акцентував на виконанні робіт з підсипання маршрутів, якими переміщується робочий персонал.

Генерації електроенергії вистачає, але споживаємо розумно, – підкреслюють на підприємстві

Головний енергетик підприємства Павло Літун нарешті повідомив присутнім обнадійливу новину про те, що наразі до комбінату не доводяться ліміти з використання електричної енергії. Це означає, що немає обмежень в її генерації. Але при цьому Павло Літун закликав все одно використовувати ресурс розсудливо і заощадливо.

По-перше, його вартість на ринку знову зросла, тому підприємству, особливо в період простою, економічно важко сплачувати кошти за споживання електроенергії. По-друге, тільки розумне використання енергії допоможе утримати баланс в енергосистемі України і вберегти її у разі повторних влучань ворога у стратегічні об’єкти, – йдеться у повідомленні

Ще новини Нікопольщини:

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×