Собака бійцівської породи напала на дитину – нещастя в Покрові

У Покрові сталося нещастя. На 11-річного хлопчика напала собака бійцівської породи пітбультер’єр – і дуже сильно його покусала. Про це розповіла в місцевій групі в Фейсбуці Орджосити Тетяна Авдєєва, повідомляє Nikopolnews.

Інцидент мав місце 12 квітня у дворі по вулиці Соборна, 25. За словами Тетяни, собака була без нашийника, без намордника і повідка. Її вивели на прогулянку в такому вигляді. Пес раптово накинувся на дитину.

Свідками подій стали Іван і Марина Чабанець. Побачивши страшну картину, Іван схопив пса і відірвав його від дитини. Цей же чоловік відвіз постраждалого хлопчика в лікарню (за словами автора поста, швидка допомога, викликана мешканцями будинку, не приїхала).

Хочемо висловити величезну подяку ЧОЛОВІКОВІ – ГЕРОЮ, Чабанець Івану, за проявлений героїзм в цій ситуації. Величезне Вам спасибі і низький уклін за Вашу СМІЛИВІСТЬ, ЧУЙНІСТЬ І ГЕРОЇЗМ, – написала Тетяна.

Також вона звернулася до заводчиків собак, особливо великих і бійцівських порід.

Не забувайте, будь ласка, одягати намордник, нашийник і повідець на ваших собак. Не будьте байдужі до безпеки оточуючих. Подумайте про те, що в окрузі дорослі і діти, яким не повинна загрожувати небезпека від ваших вихованців. Зрозумійте, вистачає вуличних собак, щоб їх боятися і переживати. Будьте передбачливі і обережні, – написала Тетяна.

Жінка уточнила, що з приводу події написано заяву в поліцію. Правоохоронці з’ясовують усі обставини.

У Нікополі врятували кота, що більше трьох діб просидів на дереві (фото)

 

To Top