5 /5
Based on 5 ratings
100%
25567
Район
25567

«Сьогодні було найспекотніше, але лінія фронту там же» – новини з Нововоронцовки, що на кордоні з Дніпропетровщиною

«Сьогодні було найспекотніше, але лінія фронту там же» - новини з Нововоронцовки, що на кордоні з Дніпропетровщиною

Новини з Нововоронцовки, що знаходиться у Херсонській області практично на кордоні з Дніпропетровщиною. Тут, як відомо, вже довгий час тривають важкі бої. Окупанти прагнуть прорватися до адміністративних кордонів Дніпропетровської області.

Вже котрий день наше селище потерпає від ворожих обстрілів. Останню добу було дуже гаряче. Мабуть це було найспекотніше за всі дні, розповідає мешканець Нововоронцовки Дмитро Бурлай, передає Nikopolnews.

На жаль, є поранені серед цивільного населення.

Крім мікрорайону “Посьолок”, який взагалі зазнав значних руйнувань, потерпає від обстрілів і інша частина населеного пункту.

Я ще раз прошу місцевих жителів: не варте ваше життя тієї миті, щоб навідатися на хвилинку до своєї домівки на “Посьолку”. Матеріальне все відбудується і відновиться. Життя і здоров’я того не варте. Нам всім потрібно на даний час мати виваженість та мудрість. Скоро буде перемога, – звернувся до земляків Дмитро Бурлай.

«Сьогодні було найспекотніше, але лінія фронту там же» - новини з Нововоронцовки, що на кордоні з Дніпропетровщиною

За його словами, ситуація в регіоні напружена. Степові села фактично “відрізані” від світу. Серед інших потребують уваги жителі села Любимівка, яких тут залишилося близько 350 осіб.

Фактично лінія фронту поки не змінилася – це дорога “Кавун” – Високопілля, – пише Дмитро Бурлай.

І додає:

Але є одна позитивна новина. Завдяки нашим західним друзям, наші війська вже дуже добре оснащенні. Всі чекають на те, щоб вибити ворога з нашої території. Все скоро буде. Просто вірте.

Нововоронцовку на кордоні з Дніпропетровщиною хаотично обстрілюють

«ЗСУ здійснюють повзучий наступ» — що відбувається на кордоні з Дніпропетровщиною у Нововоронцовській громаді

Що відбувається на лінії фронту – у Нововоронцовській ОТГ

To Top
Ще новини ⬇