Талановиті діти Покрова отримують перемогу за перемогою

Минулий карантинний рік змінив усталені традиції шкільного життя, дав новий освітній досвід,  але не обмежив  можливість учнів проявляти себе у творчості. Результати участі юних покровчан у конкурсах та фестивалях 2020 року досі надходять і надихають на нові звершення.

Про перемоги талановитих школярів Nikopolnews розповідає, посилаючись на офіційний сайт Покровської міської ради.

Традиційно вагомі досягнення мають школярі Покрова в обласному конкурсі  юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ». Минулого року  він був присвячений  75-річниці Перемоги над нацизмом в Європі та завершенню Другої світової війни.  Попередньо перший етап  проходив у місті. В різних номінаціях міського конкурсу, як кращих, було відзначено понад 30 учнів.

Є перемоги і в обласному етапі. ІІ місце у номінації «Поезія» завоювала п’ятикласниця НВО Олександра Єременко.  Учениця 6 класу НВК №2 Мар’яна Неділько здобула ІІІ місце у номінації «Проза».

Тепер уже випускниця СЗШ №9 Ксенія Бугайова має грамоту за активну участь у конкурсі літераторів. Дівчата отримали в подарунок словники, а педагоги, які їх підготували: Ю.В. Градусова (НВО), Л.О. Коваленко (НВК №2) – грамоти Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Підведено підсумки і нагороджено призерів обласного етапу Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  «Знай і люби свій свій край». Серед переможців – покровчани. У номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» з роботою «Лялька – мотанка» переможницею стала вихованка гуртка НВК №2 Софія Козленко. Грамотою Департаменту освіти нагороджено її наставника, керівника гуртка – І.Б. Ключенко.

У цій номінації за роботу «Серветка»  перемога дісталася вихованці гуртка  «Умілі руки»,  нині вже випускниці загальноосвітнього ліцею – Олександрі  Петрюк. Відзнаку отримала керівник гуртка  Т.В. Череп.

У минулому році школярі Покрова успішно взяли участь і в фолькльорно – етнографічній експедиції «Звичаї, обряди та традиції мого краю», перемігши у номінації «Краща пошукова группа». Пошукова группа СЗШ №9, до якої увійшли учні 7-10 класів, посіла ІІІ місце у фолькльорно-етнографічній експедиції та отримала павербанк. За популяризацію національно-культурної спадщини Дніпропетровщини та залучення уччнівської молоді грамотою нагороджено заступника директора з виховної роботи школи – Ю.М. Матущенко.

Керівництво міста вітає усіх переможців престижних конкурсів, бажає у  2021 році не зупинятися на досягнутому, рухатися до нових перемог.

To Top