Тіло загиблого у Покрові хлопчика було присипане сміттям – подробиці трагедії (відео)

Тіло восьмирічного Ібрагіма Огли, який зник 2 червня і був знайдений мертвим у каналізаційному колекторі, було присипане сміттям. Про це, посилаючись на власні джерела повідомляє ТСН, передає Nikopolnews.

Очевидно, хтось хотів заховати тіло, – робить висновок автор сюжету.

При цьому поліція не поспішає з висновками. Відомо, що на тілі дитини зовнішніх слідів насильницької смерті не виявили. Говорити про те, що це було вбивство, поки зарано. Вчора правоохоронці допитували мати загиблої дитини.

За словами сусідів, жінка зловживала алкоголем. У сім’ї постійно відбувалися сварки і скандали, не раз приїжджала поліція. Єдина дитина у своїх батьків Ібрагім був наданий сам собі – його часто бачили брудним, обірваним і голодним. Дитина годувалася з сміттєвих бачків, його підгодовували небайдужі люди.

Тіло хлопчика знайшли недалеко від будинку, в якому він проживав. Сюди поліцію привела пошукова собака. Зазначається, що слід тримати тварина може півтора-два дні. Таким чином, можна припустити, що Ібрагім потрапив у люк не відразу після зникнення. І що на момент початку пошуків він міг бути ще живий.

Трагедія в Покрові сколихнула всю Україну. Люди обговорюють дивну поведінка матері, яка звернулася в поліцію тільки на п’ятий день після зникнення сина. Також українці ставлять резонне питання: «Куди всі ці роки дивилися соцслужби, якщо в родині все було так погано, як розповідають сусіди».

У відео нижче – коментарі поліції та міського голови Покрова, а також свідчення сусідів:

 

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Тіло загиблого у Покрові хлопчика з колектору підняли МНС-ники

 

To Top