[:ru]Трое мужчин украли пачку подгузников в аптеке Марганца (видео)[:ua]Троє чоловіків поцупили пачку підгузників в аптеці Марганця (відео)[:]

[:ru]С каждым днем все больше становится информации о кражах – особенно мелких, когда «покупатели» тянут с прилавков магазинов товар или когда вытаскивают кошельки, телефоны из карманов других посетителей. Возможно, такое обилие новостей связано с тем, что стало больше камер видеонаблюдения, а, может быть, ухудшается криминогенная обстановка. В любом случае будьте бдительны!

Вот и очередной подобный случай. Он произошел в Марганце. Действия воров попали в поле зрения камеры видеонаблюдения, установленной в аптеке. Видео опубликовано в группе Марганецкий очевидец, сообщает Nikopolnews.

На записи видно, что трое мужчин – cудя по внешности, ромской национальности – вошли в помещение аптеки, и пока двое делали вид, что рассматривают товар и отвлекали продавца, третий взял с прилавка пачку детских подгузников и был таков.

Ситуация имела место по адресу улица Киевская, 174. По словам автора поста, материалы переданы в полицию.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

У Томаківці чоловік поцупив мопед у своєї роботодавиці

У Марганці чоловік підрізав товариша і забарикадувався у квартирі

У Марганці викрили чоловіка, який у теплиці вирощував коноплі

 [:ua]З кожним днем все більше стає інформації про крадіжки, особливо дрібні, коли «покупці» тягнуть з прилавків магазинів товар або коли витягають гаманці, телефони з кишень інших відвідувачів. Можливо, така велика кількість новин пов’язана з тим, що стало більше камер відеоспостереження, а, можливо, погіршується криміногенна обстановка. У будь-якому випадку будьте пильні!

Ось і черговий подібний випадок. Він стався в Марганці. Дії крадіїв потрапили в поле зору камери відеоспостереження, встановленої в аптеці. Відео опубліковано в групі Марганецький очевидець, повідомляє Nikopolnews.

На запису видно, що троє чоловіків – судячи по зовнішності, ромської національності – увійшли до приміщення аптеки, і поки двоє робили вигляд, що розглядають товар і відволікали продавця, третій взяв з прилавка пачку дитячих підгузників і був такий.

Ситуація мала місце за адресою вулиця Київська, 174. За словами автора поста, матеріали передані в поліцію.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Томаківці чоловік поцупив мопед у своєї роботодавиці

У Марганці чоловік підрізав товариша і забарикадувався у квартирі

У Марганці викрили чоловіка, який у теплиці вирощував коноплі

 [:]

To Top