У Чкалово біля Нікополя завершують будівництво амбулаторії з автономною очисною системою

В селі Чкалове Нікопольського району завершують будівництво амбулаторії. Тут вже приступили до внутрішніх оздоблювальних робіт. Про це повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

«Нова амбулаторія буде обслуговувати майже дві тисячі місцевих жителів. Там можна буде отримати консультацію і пройти діагностику. Все зручно і поруч з домом», — говорить керівник ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Утеплена і комфортабельна будівля вже готова. Прокладені всі внутрішні комунікації, фасад облицьований. Залишилося тільки зробити внутрішню обробку та впорядкувати територію.

“Внутрішні роботи практично завершені. Залишилося укласти кахель, лінолеум обробити стелі. Потім встановимо сантехніку. Працюємо у три зміни”, — говорить директор підрядної організації Віктор Стрілець.

В амбулаторії передбачена автономна очисна система «Біолайн». Всі каналізаційні стоки будуть збиратися в спеціальну ємність і очищатися. Обладнання вже встановлено, залишилося змонтувати блок електронного управління.

«В результаті отримаємо очищену технічну воду, яку можна використовувати для поливу квітів і дерев у дворі», — сказав Віктор Стрілець.

Прилеглу територію обгородять, покладуть тротуарну плитку, встановлять освітлення і лавочки для відвідувачів. Всередині амбулаторії будуть кабінети для прийому пацієнтів, кімната відпочинку, процедурний та маніпуляційний кабінети. А також житло для двох лікарів – фактично окремі однокімнатні квартири.

«Люди не можуть дочекатися, коли амбулаторія запрацює. Сучасні медичні технології вимагають простору, зручних кабінетів і гарного освітлення», — каже сільський староста Олександр Кривицький.

Амбулаторія вкрай потрібна селу, вважають місцеві жителі. Старій – понад 40 років. Приміщення там маленьке, обладнання застаріле.

«На обстеження їздимо в Нікополь, втрачаємо час. Що таке сходити до свого лікаря вдома? Це куди зручніше. Тому чекаємо закінчення будівництва»,— сказала мешканка Чкалового Антоніна Кутова.

To Top