Район

У Марганці створюють сучасний освітній простір на базі школи №9 (фото)

В Марганце создают современное образовательное пространство на базе школы №9 (фото)

У Марганці створюють сучасний освітній простір на базі школи №9, яка нарешті дочекалась капітального ремонту, передає Nikopolnews, посилаючись на Мост-Дніпро. Окрім оновленого приміщення тут обіцяють побудувати спортивний майданчик і тенісний корт.

Школу ремонтуватимуть вперше з моменту її відкриття, а збудували її наприкінці 80-х років минулого сторіччя. Щороку у школі відбувалися часткові ремонти покрівлі, за батьківські кошти встановлювалися пластикові вікна у деяких класах, але питання реконструкції потребувало комплексного вирішення.

«Масштабні реконструкції дозволяють створити комфортні умови для перебування учнів та педагогів, а також покращити рівень надання освітніх послуг. Окрім цього, за рахунок модернізації будівель можна досягнути максимальної ефективності використання енергоресурсів, заощадження бюджетних коштів. На Дніпропетровщині має з‘являтися дедалі більше таких шкіл», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

На об‘єкті вже частково оновили фасад. Після ремонту у школі з‘явиться нова система опалення, будуть замінені інженерні та електричні мережі.

У Марганці створюють сучасний освітній простір на базі школи №9 (фото)

620e4f4f9ea91

620e4f17e4ac3

620e4f26c6a08

620e4f8521164

Стало відомо, коли завершиться ремонт басейну у Марганці

Безкоштовне відвідування басейну у Нікополі: хто з дітей матиме на це право

Як виглядає басейн у Нікополі всередині (відео)

To Top