У Марганці відкрили ковідне відділення (відео)

У Марганці на базі Центральної міської лікарні відкрили відділення для лікування хворих з коронавірусом, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт Марганецької міської ради.

Станом на 26 квітня у відділенні вже проходили лікування 9 осіб, з них п’ятеро в інфекційному відділенні і четверо – у реанімації (один пацієнт був на ШВЛ). Відзначається, що марганецька лікарня має все необхідне для надання допомоги пацієнтам з коронавірусом.

Зокрема, тут є 20 кисневих концентраторів – кожен на 2 точки, тобто можна одночасно допомогти 40-ка людям. Також у розпорядженні лікарні 4 ШВЛ-апарати.

Повідомляється, що в Марганці за квітень було виявлено 193 нових випадків коронавірусу. Для порівняння, у березні таких було 58, а в лютому – 35.

Нагадаємо, до відкриття ковидного відділення в Марганці, марганчани з коронавірусом направлялися на лікування в Нікополь, так само, як і жителі Покрову, Нікопольського, Томаківського та Солонянського районів. За останні місяці кількість пацієнтів з COVID-19 зросла в регіоні, тому додаткове відділення дуже актуально. Так, у Нікополі, наприклад, станом на сьогодні, 1 травня, в реанімації перебуває 19 осіб.

To Top