У Марганці дітям пільгових категорій роздають ноутбуки. Станом на зараз вже 76% дітей з цієї категорії забезпечені необхідною технікою для дистанційного навчання, отриманою завдяки благодійникам.
Про це розповідають у пресслужбі Марганецької міської ради, передає Nikopolnews.
Зазначається, що нещодавно Марганецька громада отримала ще 48 ноутбуків. Їх вже розподілили між навчальними закладами, які, в свою чергу, роздають техніку учням.
Батьки, вчителі та діти вдячні за таку підтримку. Адже купити ноутбук може собі дозволити далеко не кожна родина. А навчатися з телефону дітям важко.
Пристрої від благодійників отримують діти з вразливих груп населення: з багатодітних сімей, сироти напівсироти тощо.
І сьогодні діти цих категорій вже забезпечені засобами для дистанційного навчання на 76%.
Ноутбуки надаються у тимчасове користування до кінця навчального року.
У Марганці дітям пільгових категорій роздають ноутбуки: відео
![У Марганці дітям пільгових категорій роздають ноутбуки: вже 76% дітей забезпечені технікою](https://i.ytimg.com/vi/evVkvRL8qiI/hqdefault.jpg)
Нагадаємо, раніше ми повідомляли: У Нікополі судили двох матерів, які віднесли в ломбард ноутбуки, надані для навчання дітей
А також: Нікополь отримав 148 ноутбуків для дистанційного навчання (фото)