Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1138
1138

“Порожній кабінет ще довго нагадуватиме про неї” – у Марганці поховали вбиту російським снарядом співробітницю ліцею

"Порожній кабінет ще довго нагадуватиме про неї" - у Марганці поховали вбиту російським снарядом співробітницю ліцею

У Марганці поховали вбиту російським снарядом секретаря місцевого ліцею №11 – Диренко Ольгу Валеріївну. Прощання відбулося 18 березня. Про це вчора написала у Фейсбуці колега загиблої Марина Петровська, передає Nikopolnews.

Весна – це завжди відновлення життя та надія на краще. Але не цього разу… Сьогодні ми провели в останню путь, Диренко Ольгу Валеріївну, секретаря Марганецького ліцею N11. Писати і говорити про людину у минулому часі завжди важко. Тим більш, якщо ця людина була повна життєвих сил і працювала поруч з тобою. Але обстріл 15 березня забрав її життя, – написала Марина Петровська

За її словами, Ольга Валеріївна багато років пропрацювала в ліцеї. Завжди привітна, відповідальна, організована,  відкрита, толерантна, чуйна… Багато чого знала і вміла. Працівники закладу, батьки, учні, відвідувачі завжди могли розраховувати на допомогу та привітну усмішку. Могли разом з нею вирішити будь-які питання.

Порожній кабінет ще довго буде нам нагадувати про неї…  – пише колега

У коментарях до допису марганчани висловлюють співчуття рідним і близьким загиблої. Про Ольгу Валеріївну кажуть, що вона завжди посміхалася, як би їй не було важко.

"Порожній кабінет ще довго нагадуватиме про неї" - у Марганці поховали вбиту російським снарядом співробітницю ліцею

Нагадаємо, російські окупанти вдарили по Марганцю серед білого дня 15 березня. Вбили двох жінок, ще четверо жінок і один чоловік постраждали. Одна з постраждалих (літня жінка) отримала важку психологічну травню – адже на її очах загинула 62-річна донька і отримав поранення зять. У місті внаслідок чергового обстрілу багато руйнувань.

Ще новини Нікопольщини:

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×