У Марганці реконструюють потужну підстанцію, яка живить місто і прилеглі населені пункти

ДТЕК Дніпровські електромережі проводить реконструкцію потужної підстанцій (ПС) 150 кВ – «Грушевська» в Марганці. Після введення її в роботу більш надійне електропостачання отримають понад 35 тисяч жителів Марганця та сусідніх районів, а також великі промислові підприємства регіону.

Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на пресслужбу ДТЕК.

Реконструкція стало можливою завдяки впровадженню стимулюючих інвестиції RAB-тарифів в 2021 році. Вони дозволили компанії збільшити інвестпрограму на 34% в порівнянні з 2020 роком. Ці кошти спрямовуються на модернізацію та розвиток енергетичної інфраструктури Дніпропетровської області відповідно до потреб її жителів.

Підстанція 150 кВ «Грушевська» є основним джерелом харчування міста Марганець. У тому числі – містоутворюючих підприємств гірничодобувної та збагачувальної промисловості, а також селищ Нікопольського, Томаківського й Солонянського районів. Після завершення реконструкції оновлена підстанція забезпечить додаткові потужності, дозволить експлуатувати обладнання без перевантаження та підвищити якість і надійність енергопостачання для понад 35 тисяч клієнтів компанії. Проєкт розрахований на 2 роки. Планується, що оновлена підстанція почне працювати у 2022 році.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Марганці викрили чоловіка, який у теплиці вирощував коноплі

У Марганці трьох поліцейських підозрюють у побитті людей заради показників

У Марганці перевізники самовільно підняли ціни на проїзд (відео)

To Top