У Марганці в засекреченому місці активісти висадили алею церцисів

У Марганці небайдужі городяни скинулися грошима, закупили саджанці і висадили невеличку алею екзотичних рослин – церцисів. Про це Nikopolnews дізнався з публікації в пабліку Марганець екологічний.

Відома місцева активістка Юлія Бонд розповіла, що місце для церцисів вибрали дуже гарне. Однак, де саме висадили рослини, активісти умисно не повідомляють – щоб вберегти майбутню алею від вандалів. Що поробиш – гіркий досвід та реалії нашого життя…

Юлія Бонд і місцевий журналіст Володимир Садиков

Також Юлія запевнила, що за деревцями будуть доглядати і поливати їх. І вже через 2-3 роки марганчани побачать, як чудово вони цвітуть. Дівчина подякувала всім, хто долучився до доброї справи.

Від редакції: За час існування нашого видання ми написали сотні подібних заміток – про добрі справи активних і небайдужих людей, які намагаються творити і робити світ навколо себе краще. На жаль, дуже часто плоди їх праці в результаті знищуються… В кожному місті є ті, хто творить, і ті, хто руйнує. А система, яка б захищала перших і карала других, належним чином у нас не працює. Щиро бажаємо, щоб хоч цим “діткам” пощастило і вони перетворилися в чудову алею, як і задумали їх “батьки”.

Тедді-арт у Марганці: люди масово прибивають до дерев м’які іграшки (фото)

 

To Top