У Нікопольському районі поліцейські навчали школярів правилам безпеки на дорозі (фото)

На Нікопольщині поліцейські провели уроки безпеки зі школярами, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольське районне управління поліції.

Правоохоронці ознайомили малюків з дорожніми знаками та розміткою, повторили правила з переходу проїжджої частини та розглянули керовані та некеровані перехрестя.

19 травня в рамках проведення 1-го етапу «Тижня безпеки дорожнього руху» працівники ювенальної превенції Нікопольського РУП спільно із поліцейським офіцером громади відвідали Капулівську ЗОШ у селі Капулівка Нікопольського району.

Правоохоронці пояснили дітям, що дуже важливо дотримуватися основних вимог дорожніх правил та нагадали правила керування велосипедом і самокатом.

Поліцейські продемонстрували учням слайд-шоу з прикладами, коли порушення Правил дорожнього руху не тільки водіями, а й пішоходами призводить до аварійних ситуацій.

Також разом з дітьми правоохоронці намалювали дорожні знаки, на які малюки повинні звертати особливу увагу під час переходу дороги. Наприкінці зустрічі вони провели тематичну вікторину та перевірили наскільки добре діти засвоїли знання.

Крім того поліцейські звернули увагу на те, що незабаром літні канікули та нагадали правила поводження в побуті та на воді. Правоохоронці  наголосили дітям бути уважними, та побажали безпечних канікул!

To Top