У Покрові почалася масова вакцинація від коронавірусу

У Покрові розпочато щеплення від COVID-19, як і передбачено дорожньою картою з впровадження вакцинації, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт Покровської міської ради.

За словами заступника головного лікаря ЦПМСД Олени Саломахи, у Центрі первинної медико-санітарної допомоги створено належні умови для проведення безпечної вакцинації населення. Кабінет щеплень обладнано відповідно до вимог інфекційного контролю, забезпечено необхідний температурний режим зберігання.Медики, які роблять щеплення – сертифіковані, попередньо пройшли  навчання у Дніпрі  з вакцинації та використання вакцини AstraZeneca.

Крім того, створено мобільну бригаду, яка буде працювати на виїзді, передусім для щеплення маломобільних людей.

Сама процедура добровільна і безкоштовна. Вона передбачає ін’єкцію в м’яз плеча. Бажаючі вакцинуватися, враховуючи етапність, попередньо мають проконсультуватися з сімейним лікарем і записатися через систему HELSI, щоб кожен міг прийти на конкретний час.

Отримавши щеплення, пацієнт впродовж наступних 30 хвилин залишається в зоні очікування під спостереженням медиків.

Відомості про щеплення з паперової документації вносяться до електронної системи охорони здоров’я. А потім і до «ковід-паспортів», в разі їх запровадження.

На даний час процес вакцинації у місті  йде по плану, згідно дорожньої карти та рекомендацій МОЗ.

To Top