У Покрові рятувальники допомогли трьом дітям

У Покрові МНС-ники допомогли трьом дітям, які опинилися у зачиненій квартирі, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

11-го травня о 09:13 до Служби порятунку «101» звернулась занепокоєна жінка та повідомила, що не може відчинити двері власної квартири, де перебувають її діти. Випадок стався на вулиці Зоновій у місті Покров.

За викликом терміново рушили надзвичайники 44-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю до місця події, за присутності матері, за допомогою шанцевого інструменту співробітники ДСНС відчинили двері, забезпечивши жінці доступ до її діток.

Всередині помешкання перебувало троє дітей: хлопчик, 2010 року народження, дівчинка, 2013 року народження, та місячне немовля – хлопчик, 2021 року народження.

Зі слів матері, вона лише на кілька хвилин вийшла з дому. А коли повернулась, не змогла відчинити двері, бо заклинило замок. На щастя, рятувальники вчасно прийшли на допомогу, тож, з малечею нічого не трапилось.

До надання допомоги залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

To Top