У Покрові з’явилася різнобарвна «трава», а в Марганці старовинну урну перетворять на клумбу

З одного боку, маленькі міста – це невеликі можливості. Тут немає великих торгово-розважальних центрів, аеропортів і хмарочосів. Тут не зробиш запаморочливу кар’єру. А з іншого, при бажанні, крихітне провінційне містечко простіше перетворити на затишне місце для життя зі своєю неповторною атмосферою і родзинками.

Якщо говорити про малі міста Дніпропетровщини, то поки що у цьому найбільше просунувся Покров. Його центр схожий на центр красивого європейського містечка, тут шикарний парк, екзотичні дерева на алеях і дуже багато квітів. Крім того, регулярно з’являються «фішки» – цікаві арт-об’єкти, які приваблюють туристів і радують око місцевих жителів.

Тільки днями Nikopolnews писав про піаніно з Петриківським розписом, встановленому в центрі Покрова. Поруч з ним можна зробити фотосесію, а можна щось на ньому і зіграти.

І ось, нова фішка – різноколірна «трава». Фотографіями яскравого штучного газону поділилися в місцевому пабліку Орджосити. На знімках виглядає цікаво.

Марганець поки не досяг такого успіху в облагороджування території, як Покров, але і тут намагаються встановлювати арт-об’єкти, які будуть цікаві гостям. Ось, наприклад, в одному зі скверів з’явилася лавка для закоханих, а поруч з нею – відреставрована урна 1952 року випуску. Про це повідомляє Марганецький очевидець. Автор публікації каже, що урна не буде виконувати свої прямі обов’язки – її будуть використовувати в якості клумби для квітів.

Дуже хотілося б, щоб знаходилися можливості і далі розвивати маленькі міста, перетворюючи їх у перлинки з неповторним колоритом. І щоб жителі цінували, примножували, а не руйнували досягнуте.

Новий арт-об’єкт в Покрові: піаніно з Петриківським розписом (фото)

To Top