В Червоногригорівці вандали трощили ринок (фото, відео)

Багато хто з маленьких діток вірить, що, коли вони лягають спати, їх ляльки, ведмедики і солдатики оживають і починають самостійну гру. Так буває в казках. А коли дітки виростають, деякі з них стають тими самими персонажами, які розпочинають бурхливу діяльність, коли всі сплять.

Ось тільки реальність надто вже відрізняється від казки. Адже ці персонажі виходять на вулиці сплячих міст і сіл для того, щоб все трощити на своєму шляху: ламати дерева, обривати квіти, руйнувати арт-об’єкти, перевертати урни і лавочки… Навіщо вони це роблять? Чому? До кінця не зрозуміло, але це наша сумна реальність.

Вранці 22 березня прокинувшись і вийшовши на вулицю рідного селища, жителі Червоногригорівки Нікопольського району побачили ось таку картину. Їх місцевий ринок, і без того пошарпаний, став жертвою вандалів. Вони зруйнували прилавки, розкидавши бетонні плити і цеглу.

Камера відеоспостереження зафіксувала трьох молодиків на ринку цієї ночі. На запису не видно, як вони плюндрують прилавки, але в якийсь момент можна помітити, що летять камені. А потім хлопці підходять до урни і починають ритися в ній. На годиннику – північ.

Фото і відео виклали в місцевому пабліку «Наша рідна Червоногригорівка», передає Nikopolnews.

Коментуючи пост, жителі Червоногригорівки закликають земляків «впізнати» своїх дітей. Всі обурені і вважають, що вандалів потрібно змусити відновлювати зруйноване. Деякі з сумом констатують, що молоді абсолютно нічим зайнятися в селищі, ось і виплескують накопичену енергію так…

To Top