1990
Район
1990

В Енергодар доправлено понад 70 тонн гуманітарного вантажу

В Енергодар доправлено понад 70 тонн гуманітарного вантажу

В Енергодар доправлено понад 70 тонн гуманітарного вантажу, повідомляє місцевий Телеграм-канал, передає Nikopolnews.

Розподіл ліків, продуктів, засобів гігієни та інших необхідних речей почався вже сьогодні, 26 квітня, з врахуванням не лише працівників атомної електростанції, а й відокремлених підрозділів – «Атоменергомаш» та «Складське господарство».

Так, завдяки злагодженій роботі колективу Запорізької АЕС, працівників зовнішнього кризового центру, водіїв та волонтерів в Енергодар вдалося доставити понад 70 об’ємних тонн гуманітарного вантажу.

photo 2022 04 26 16 39 45 2

Також в місто доставлені технічні засоби,  які критично необхідні для діяльності атомної та теплової електростанцій.

Крім гуманітарної допомоги від НАЕК «Енергоатом» та атомних станцій України, колона доставила пальне для комунальних підприємств, аварійних бригад, служби з надзвичайних ситуацій, хлор для комунального підприємства «Тепловодоканал», та пакунки з Польщі.

photo 2022 04 26 16 39 52

Для медико-санітарної частини прибув інсулін, препарати крові, витратні матеріали та дезінфектори для проведення процедури гемодіалізу.

Запорізька АЕС отримала критично важливе обладнання для забезпечення ремонту каналів системи безпеки та інше устаткування необхідне для ремонтів та безперебійної експлуатації атомних енергоблоків.

photo 2022 04 26 16 39 45

photo 2022 04 26 16 39 46

Певний час велося сортування великого вантажу, але адресні посилки енергодарці вже отримали. В першу чергу допомогу отримають багатодітні, малозабезпечені, люди з інвалідністю (або в яких є діти з інвалідністю), одинокі матері, пенсіонери, працівники у декретній відпустці, діти-сироти.

Колектив Запорізької АЕС висловлює подяку всім, хто допомагає енергодарцям у цей складний час.

photo 2022 04 26 16 39 53

Окрема вдячність керівництву ДП «НАЕК «Енергоатом», працівникам Південноукраїнської, Рівненської та Хмельницької атомних електростанцій, волонтерам, які працюють у Запоріжжі та водіям транспортного цеху ЗАЕС.

Поруч з Енергодаром вздовж берега окупанти риють траншеї та встановлюють «Гради»

Чорнобаївська, Ірпінська, Польська: у Дніпрі перейменували понад 30 вулиць і провулків

Що відбувається у захопленому росіянами Енергодарі і на ЗАЕС 19 квітня

 

To Top