У Марганці склали 12 протоколів на порушників карантину

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації на гостру респіраторну хворобу СOVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2в Україні фахівцями Марганецького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області посилено контроль за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів щодо профілактики захворюваності на гостру респіраторну хворобу СOVID-19.

Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на офіційний сайт Марганецької міської ради.

Щоденно проводяться, в тому числі у вихідні та святкові дні, моніторингові відвідування суб’єктів господарювання які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчих ринків, закладів громадського харчування, закладів шкільної та  дошкільної освіти, салонів краси та інших об’єктів.

У період з 01.03.2021 по 12.03.2021 здійснено моніторингові відвідування 102 об’єктів (12 дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, 2 закладів громадського харчування, 4 перукарень, 68 закладів торгівлі, 3 ринків та 2 закладів, які надають стоматологічну допомогу). Більшість виявлених порушень протиепідемічних вимог були усуненні в ході проведення моніторингових відвідувань. До суб’єктів господарювання застосовувалися відповідні заходи реагування, зокрема, складено 12 протоколів про адміністративне правопорушення.

Громадянам нагадують, що залишається актуальним необхідність неухильно дотримуватись соціальної дистанції, масочного режиму, регулярного миття рук з милом та обробки антисептиком. Також наголошується, що необхідно мінімізувати відвідування місць потенційного скупчення людей для недопущення зараження СOVID-19.

Фахівцями Марганецького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області і надалі продовжується робота по здійсненню контролю за виконанням обмежень, визначених постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

To Top