В Покрові акцією «Прибери свою велику домівку» розпочали екосезон (фото)

У Покрові  стартував екосезон. Тут у суботу провели соціальну екологічну  акцію «Прибери свою велику домівку», повідомляє Nikopolnews, посилаючись на сайт Покровської міської ради.

Зазначається, що ініціативу відділу молоді та спорту міськвиконкому  й Молодіжної ради  підхопили небайдужі містяни й спільними зусиллями очистили від сміття одне з улюблених місць відпочинку  громади – сосновий ліс за Першим селищем. Меседж заходу: «Усі ми хочемо жити в чистому оточуючому середовищі, а все добре в нашому житті починається з нас самих»

Озброївшись мішками, учасники акції дружно взялися звільняти ліс від предметів, які, на жаль, забувають тут деякі несвідомі відпочивальники.

І хоча ця частина лісу виглядала не дуже засміченою, результатом кількагодинного «екологічного полювання» стали десятки кілограмів різного непотребу.

В основному його вдавалося знайти в місцях пікніків.

Важливо, що сміття відсортували на три фракції (скло, пластик і папір), його було здано на вторинну переробку.

Та  найголовніше, що ліс став  чистішим. Учасники  екоакції сподіватися, що люди, які цього сезону будуть сюди приїжджати, поважатимуть їхні зусилля, – зазначають у пресслужбі міського голови Покрова.

Активісти розмістили на деревах мотивуючі листівки із закликами берегти природу і прибирати за собою сміття.

З цим же проханням до городян звернулися й наймолодші учасники акції.

В Покрові облагороджують ще один парк

To Top