В Покрові чоловік вдарив 10-річного хлопчика на дитячому майданчику – мережі

У Покрові стався неприємний інцидент, який викликав суспільний резонанс. Чоловік вдарив десятирічну дитини, яка гралася на дитячому майданчику. Про цей випадок розповіла мама постраждалого хлопчика, розмістивши пост у місцевому паблику Орджосіти, передає Nikopolnews.

Сьогодні сталася страшенно неприємна ситуація на дитячому майданчику НВК 1. Дитина 10 років випадково зіткнулася з хлопчиком 3-4 років, в результаті чого молодша дитина впала, батько цієї дитини, не довго думаючи, підійшов, штовхнув у плече і дав ляпаса хлопчику 10 років. Це що взагалі відбувається? Замість того щоб вчити дітей грамотно вирішувати конфліктні ситуації, дорослий б’є дитину, вважаючи що він правий у даній ситуації, а інші дорослі знаходяться поруч, роблять вигляд, що нічого не сталося. А потім ми дивуємося коли у нас в місті вбивають дітей. Дуже пошкодувала, що не викликала поліцію… – написала Alyona Shikula.

Вона закликала людей бути добрішими і хоч трохи менш байдужими. «Адже завтра на місці цієї дитини може бути ваш син або дочка».

В коментарях люди розділилися на дві групи: хтось засуджує чоловіка, який вдарив дитину. Але є і ті, хто пише про пустощі дітей, які і провокують таку реакцію дорослих.

Але в будь-якому випадку подібна поведінка дорослих людей є неприпустимою.

До Речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі хлопчик застряг у конструкції на дитячому майданчику (фото)

 

To Top