[:ru]В Покрове мужчина ударил 10-летнего ребенка на детской площадке – соцсети[:ua]В Покрові чоловік вдарив 10-річного хлопчика на дитячому майданчику – мережі[:]

[:ru]В Покрове произошел неприятный инцидент, который вызвал общественный резонанс. Мужчина ударил десятилетнего ребенка, игравшего на детской площадке. Об этом случае рассказала мама пострадавшего мальчика, разместив пост в местном паблике Орджосити, передает Nikopolnews.

Сегодня произошла ужасно неприятная ситуация на детской площадке НВК 1. Ребёнок 10 лет случайно столкнулся с мальчиком 3-4 лет, в результате чего младший ребёнок упал, отец этого ребенка, не долго думая, подошёл, толкнул в плечо и дал пощечину мальчику 10 лет. Это что вообще происходит? Вместо того чтобы учить детей грамотно решать конфликтные ситуации, взрослый избивает ребёнка, считая что он прав в данной ситуации, а остальные взрослые находящиеся рядом, делают вид, что нечего не произошло. А потом мы удивляемся когда у нас в городе убивают детей. Очень пожалела, что не вызвала полицию… – написала Alyona Shikula.

Она призвала людей быть добрее и хоть немного менее безразличными. «Ведь завтра на месте этого ребенка может быть ваш сын или дочь».

В комментариях люди разделились на две группы: кто-то осуждает мужчину, ударившего ребенка. Но и те, кто пишет о баловстве детей, которое и провоцирует такую реакцию взрослых.

Но в любом случае подобное поведение взрослых людей недопустимо.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

У Нікополі хлопчик застряг у конструкції на дитячому майданчику (фото)

 

 [:ua]У Покрові стався неприємний інцидент, який викликав суспільний резонанс. Чоловік вдарив десятирічну дитини, яка гралася на дитячому майданчику. Про цей випадок розповіла мама постраждалого хлопчика, розмістивши пост у місцевому паблику Орджосіти, передає Nikopolnews.

Сьогодні сталася страшенно неприємна ситуація на дитячому майданчику НВК 1. Дитина 10 років випадково зіткнулася з хлопчиком 3-4 років, в результаті чого молодша дитина впала, батько цієї дитини, не довго думаючи, підійшов, штовхнув у плече і дав ляпаса хлопчику 10 років. Це що взагалі відбувається? Замість того щоб вчити дітей грамотно вирішувати конфліктні ситуації, дорослий б’є дитину, вважаючи що він правий у даній ситуації, а інші дорослі знаходяться поруч, роблять вигляд, що нічого не сталося. А потім ми дивуємося коли у нас в місті вбивають дітей. Дуже пошкодувала, що не викликала поліцію… – написала Alyona Shikula.

Вона закликала людей бути добрішими і хоч трохи менш байдужими. «Адже завтра на місці цієї дитини може бути ваш син або дочка».

В коментарях люди розділилися на дві групи: хтось засуджує чоловіка, який вдарив дитину. Але є і ті, хто пише про пустощі дітей, які і провокують таку реакцію дорослих.

Але в будь-якому випадку подібна поведінка дорослих людей є неприпустимою.

До Речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі хлопчик застряг у конструкції на дитячому майданчику (фото)

 [:]

To Top