В Покрові МНС-ники провели патрулювання в еко-системах

В Покрові фахівці ДСНС, спільно з лісниками, провели патрулювання в природних екосистемах, передає Nikopolnews, посилаючись на ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

12-го червня, з метою забезпечення безпеки громадян та пожежної і техногенної безпеки в природних екосистемах, співробітниками 44-ої  державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, спільно з лісниками Нікопольського лісництва Державного підприємства «Марганецьке лісове господарство», проведено патрулювання на території лісових угідь у місті Покров.

Під час спілкування рятувальники з’ясували на скільки люди знають, що необхідно робити, аби не допустити загорань в екосистемах та роз’яснили, як необхідно діяти в разі виникнення пожежі.

Також місцевим мешканцям нагадали про заборону розведення вогнищ поблизу зелених насаджень та про небезпеку навмисного випалювання сухої рослинності.

В кінці розмови всім громадянам були вручені інформаційні листівки на тему: «Бережіть екосистеми від пожеж», аби зменшити кількість займань в природі, що виникають через людський фактор, та нагадали телефони екстрених служб міста.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

В Покрові невідомі розлили 225 грам ртуті

To Top