В Покрові підопічні терцентру взяли участь у челенжі «Я люблю спорт» (фото)

Напередодні Дня здоров’я, яке 7 квітня відзначає усе світове товариство, у міському територіальному центрі Покрова підопічних залучили до челенджу «Я ЛЮБЛЮ СПОРТ», передає Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу міського голови Покрова.

Обрана назва – не перебільшення. Саме так із впевненістю може сказати кожний  відвідувач денного перебування терцентру, де фізичну активність пропагують як пріоритет у повсякденному житті літніх людей. В  Універститеті ІІІ віку, що діє при соціальній установі, є навіть цілий факультет, що так і називається – факультет «Здорового й активного довголіття», – зазначають у пресслужбі.

І додають, що хоча карантин і нестабільна погода дещо обмежують вже звичні для них активності  – скандинавську ходьбу, зустрічі в парку та інше, проте ніяк не впливають на бажання дотримуватися складових здорового способу життя.

Повідомляється, що вдома літні люди продовжують займатися  ранковою гімнастикою, оздоровчою хореографією,  дихальною гімнастикою, гімнастикою для очей,  дотримуються  режиму дня та правил здорового харчування. Для підтримки  активної життєвої позиції, враховуючи індивідуальні  потреби підопічних, кожного тижня  для них проводиться  тематичний День здоров’я.  Спілкуються переважно онлайн, що не викликає труднощів – комп’ютерною грамотністю теж оволоділи в  терцентрі.

Таким чином взяли участь і в челенджі, довівши, що вік і фізична активність – це те що можна і треба поєднувати.

В Покрові облагороджують ще один парк

 

To Top