В Покрові пройшло яскраве свято сім’ї і спорту (фото)

В Покрові вчора, 8 липня, у День родини пройшло яскраве спортивне свято, участь у якому взяли батьки з дітьми. Про це повідомляє пресслужба міського голови Покрова, передає Nikopolnews.

Свято «Наша дружна спортивна родина» стало справжнім подарунком для сімей, які люблять активний відпочинок. Захід проходив на Руднику – у парку Гірників.

Організатори – відділ молоді та спорту міськвиконкому, намагалися, аби для гостей спільне дозвілля стало ще одним радісним днем теплого сімейного спілкування, де вони будуть одним цілим, відчують міцність, тепло та підтримку найрідніших.

За звання найспритнішої родини прийшли позмагатися сім’ї Бадових, Іващенків, Кравченків, Ячмінь, Понікарчиків, Комарців, Бабенків та Футіних.

Команди старанно виконали розминку, долали завдання естафет та вікторин, які для них підготували вчителі фізкультури Сергій Бруско та Ольга Коровіна. Відчуваючи підтримку глядачів, вони викладалися по максимуму, демонструючи фізичну підготовку, вольові якості, кмітливість та згуртованість.

Переможцями у напружених, але веселих і доброзичливих спортивних перегонах стали родини Бадових (І місце), Іващенків (ІІ місце) та Кравченків (ІІІ місце), яким урочисто вручили заслужені подарунки.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Вчили англійську граючи – в Покрові пройшла чергова зустріч «Мама клубу» (фото)

У Покрові відновив роботу Мама-клуб (фото)

Як у Покрові вболівали за українську збірну на Євро-2020 (фото)

 

To Top