В Покрові великою популярністю користується шахова алея (фото)

Шахова алея — одна з родзинок парку ім. Бориса Мозолевського в Покрові. Вона встановлена в північно-східній частині парку у липні 2018 року, нагадують у Покровській міській раді, передає Nikopolnews.

У межах локації розташовано вісім гранітних столів – чотири з шаховою розміткою, два – з розміткою для гри в нарди та два столи без розмітки. Всі охочі можуть взяти у безкоштовний прокат набори для гри у шахи, шашки та нарди у адміністративному приміщенні парку.

22 липня 2018 року відбулося відкриття Шахової алеї, яке відзначили фестивалем, приуроченим до Міжнародного Дня шахів. У рамках фестивалю пройшло  два турніри серед дітей старшої та молодшої вікової категорії й один – серед дорослих.

Тоді кількість бажаючих поставити мат королю супротивника значно перевищувала число попередньо заявлених учасників. Серед найповажніших учасників турніру був 93-річний ветеран Другої Світової Михайло Сілін. Наймолодшими стали шестирічний Максим Єфименко та восьмирічна Маша Кожарко. Прийшли помірятися своїми силами і чемпіони міста по шахам різних років – Володимир Шкотін та Сергій Асауленко. Усі, без винятку шахісти, гідно оцінили новий затишний куточок.

«Шахова алея» стала улюбленим місцем прихильників найдавнішої та найпопулярнішої інтелектуальної гри – тут неодноразово проводилися шахові турніри, які збирали велику кількість гравців та вболівальників та і просто любителів, яким до вподоби проводити вільний час за інтелектуальною грою на свіжому повітрі, – зазначають у пресслужбі міського голови Покрова.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

В Покрові головну вулицю прикрасили вазонами з квітами (фото)

 

To Top