В Покрові висадять понад тисячу дерев цієї весни

В Покрові послідовно проводять роботи з озеленення міста. З року в рік тут збільшується кількість дерев, які радують око мешканців та гостей міста своїм цвітом навесні, зеленню влітку і яскравими фарбами восени.

За останні п’ять років на вулицях, прибудинкових територіях у скверах та парках Покрова з’явилися тисячі нових дерев та кущів. Звичайно, сповна оцінити цю колосальну роботу містяни зможуть через деякий час, коли саджанці стануть повноцінною складовою міського екосередовища, зазначають у пресслужбі міського голови Покрова, передає Nikopolnews.

Дерева відіграють важливу роль у створенні комфортного, а головне – безпечного проживання  мешканців. Тому значні зусилля були спрямовані й на видалення аварійних та потенційно небезпечних дерев. А їх виявилося багато, оскільки така робота десятиліттями ігнорувалася.

Цією весни разом з лісництво планується висадити понад тисячу нових дерев: берізок, кленів, сосен, акацій, лип.  Саме ті рослини, які історично росли на даній території.

Робота активно триває,  процес озеленення охоплює як, безпосередньо, міські території, так і прилеглі селища й  населені пункти  старостинського округу.

Днями працівники «Добробуту»  висаджували дерева по вулиці Соборній.

To Top