В Покрові врятували літню жінку із зачиненої квартири (фото)

У Покрові МНС-ники врятували літню жінку, яка знаходилася у зачиненій квартирі і не могла самостійно вийти, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

4-го травня о 16:32 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що на вулиці Центральна міста Покров потрібна допомога з відкривання вхідних дверей квартири, де знаходиться літня жінка, яка тривалий час не виходить на зв’язок та не відчиняє двері квартири.

За вказаною адресою було направлено чергове відділення 44-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Прибувши на місце рятувальники за допомогою шанцевого інструменту відчинили вхідні двері та надали вільний доступ працівникам екстреної медичної допомоги та співробітникам поліції.

В квартирі знаходилась літня жінка 1945 року народження. Жінку передано працівникам екстреної медичної допомоги для подальшої госпіталізації до Центральної міська лікарня Покровської міської ради.

До надання допомоги було залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки Головного управління.

В Покрове двое пожилых людей попали в ловушку собственной квартиры

To Top