В Покрові з’явилися пластикові “школярі” (фото)

У Покрові з’явилися пластикові фігурки у вигляді маленьких чоловічків. Їх встановили поруч з пішохідним переходом в районі нового дитячого садка на Руднику, повідомляє Nikopolnews. Відповідні фотографії опубліковано в місцевому паблике Орджосіти.

Нагадаємо, кілька років тому такі пластикові «школярі» з’явилися в Марганці. Раніше вони були помічені у Вінниці та деяких інших містах, приклад яких тепер наслідував і Покров.

Мета подібних об’єктів – убезпечити пішоходів. Розраховується, що водій, побачивши фігурку на узбіччі, пригальмує, навіть якщо раптом не збирався цього робити перед «зеброю». У Покрові біля цього переходу є ще і «лежачі поліцейські», щоб вже напевно ніхто не перевищував швидкість.

До фігурок водії ставляться по-різному. Хтось вважає їх корисними, а хтось, навпаки, говорить, що вони притупляють пильність. Нібито, знаючи, що на проїжджій частині стоять пластикові «школярі», водій може не пригальмувати, коли на узбіччі буде справжня дитина.

Ну, а покровчани в більшості своїй, радіють в коментарях появі чоловічків і дякують владі.

Нагадаємо, дитячий садок на Руднику розрахований на 115 місць. Він побудований з нуля силами області. Почали будівництво ще в 2018 році і планували закінчити до кінця 2019. Однак, після президентських виборів роботи були припинені. А потім відновлені, і тільки зовсім недавно їх завершили.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Вихователі з Покрова – переможці обласного конкурсу

У парку Гірників в Покрові  явилася перша топіарна скульптура (фото)

Як живуть діти у новому малому груповому будинку в Покрові (фото)

To Top