В Покровському потонув чоловік

Купальний сезон у розпалі, стоїть сильна спека, і люди тягнуться до водойм. На жаль, не всі повертаються з відпочинку додому… Тільки з початку літа на Дніпропетровщині потонуло 22 особи, з них четверо дітей. Один з трагічних випадків мав місце на минулому тижні на Нікопольщині, передає Nikopolnews, посилаючись на ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Так 14 липня в селі Покровському прийшов відпочили на берег Каховського водосховища чоловік 1981 року народження. Він пірнув у воду і зник. Тіло відпочивальника знайшов його брат до прибуття рятувальників.

А напередодні трагедія сталася у Синельниковському районі. 13 липня в селі Миколаївка під час відпочинку на березі водойми пірнув у воду та зник чоловік, 1968 року народження. Надзвичайниками обстежено 200 м² водної акваторії, зниклого не виявлено. В подальшому пошукові роботи проведено працівниками ТОВ «Технодайв». Тіло зниклого виявлено в 20 м від берега, на 5 м глибині.

15 липня у Кам’янському районі в селищі міського типу Карнаухівка чоловік пірнув у річку Дніпро і зник. Надзвичайники отримали повідомлення про це від служби «102» 16 липня.  Водолазами ДСНС ДНІПРО на відстані 10 м від берега та на глибині 10 м виявлено тіло загиблого.

17 липня в Дніпровському районі в селі  Кам’янка на річці Мокра Сура в 7 метрах від берега на поверхні води виявлено тіло чоловіка. Підрозділом ГУ ДСНС у області за допомогою мотузки з гаком тіло чоловіка, орієнтовно 35-40 років, доправлено до берега.

В цей же день сталася трагедія, про яку Nikopolnews вже повідомляв. Загинула п’ятирічна дитина!

17 липня в місті Дніпро в районі житлового масиву «Кам’янський» на стихійному пляжі під час відпочинку на березі з родичами залишилася без нагляду дівчинка, 2016 року народження. Через деякий час тіло дівчинки без ознак життя, виявлено у воді відпочиваючими та доправлено до берега. Як ми повідомляли, дитину взяли на вихідні батько і бабуся.

Шановні дорослі! Зрозумійте, будь ласка, що під час відпочинку біля водойм ви маєте пам’ятати, що купання у нетверезому стані або занадто легковажне поводження у воді може становити велику небезпеку. Також нещасні випадки на водоймах, на жаль, часто трапляються із дітьми, тож вони мають завжди перебувати під ПИЛЬНИМ НАГЛЯДОМ. З досвіду рятувальників, дуже невеликий відсоток людей має розуміння і зможе зорієнтуватися під час виникнення ситуації, яка загрожуватиме життю людини. Тому безпека відпочивальника залежить передусім від вас самих. Ставтеся відповідально до свого здоров’я та життя, – звертаються до громадян рятівники.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Разорвало на части: на Днепропетровщине мужчина подорвался на снаряде

В Покрове на улице нашли труп мужчины

В Никополе пожилой мужчина покончил с собой, выпрыгнув из окна больницы – СМИ

To Top