ВІДЕО: Співробітниця газової служби напала на дівчину – пригода у Нікопольському районі

В селі Новоіванівка Нікопольського району стався неприємний інцидент. Співробітниця газової служби повела себе неадекватно. Вона напала на місцеву жительку та хамила їй. Дівчина по імені Вікторія розповіла Nikopolnews, як все було і надала відео-докази.

За словами Вікторії, газівники (двоє чоловіків і одна жінка) приїхали до неї, щоб зняти показання лічильника.

– Другий раз за місяць, так як в перший раз дані, нібито, не дійшли. Так мені сказали на гарячій лінії, – каже дівчина.

Чоловік, за її словами, вів себе спокійно і привітно. Він пройшов і подивився покази. А потім попросив підійти до машини, на якій вони приїхали. Вікторію це насторожило, адже їй не пояснили, навіщо підходити і взагалі, не представилися. Тому вона підійшла до автомобіля, але стала знімати те, що відбувається на телефон.

Це викликало агресію у співробітниці газової служби. Вона намагалася вибити телефон з рук Вікторії, кричала і хамила. Згадувала навіть батьків дівчини, які, за словами нашої співрозмовниці, навіть там не проживають.

– У нас є невеликий борг, але і проплати є кожен місяць. Вона кричала і кидалася на мене, наговорювала. Ніби-то ми її колись обзивали. Але такого не було! Сусіди можуть бути свідками, – говорить Вікторія.

Також вона розповіла, що повідомила про поведінку співробітниці служби в Дніпропетровськгаз. У компанії вибачилися перед нею і запевнили, що винна вже зазнала дисциплінарного покарання.

До речі, на цю жінку скаржаться багато жителів Нікополя та Нікопольського району.

 

 

 

 

Вікторія вважає, що таким співробітникам не можна працювати з людьми. Вона буде збирати підписи і вимагати звільнення своєї кривдниці.

Хіти

To Top