Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1313
1313

Потужність 4,5 тис літрів в секунду: як будують водогін для Нікопольщини і Криворіжжя

Потужність 4,5 тис літрів в секунду: як будують водогін для Нікопольщини і Криворіжжя

Як будують водогін для Нікопольщини і Криворіжжя, розповіли у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України, передає Nikopolnews.

На магістральному водогоні, який будує Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури зараз України відбувається монтаж обладнання на насосній станції. Станція за потужністю буде одна з найбільших у Європі – матиме потужність 4,5 тисячі літрів в секунду

Технологічно вона забезпечить максимально надійну роботу водозабору. Всі процеси на ній будуть автоматизовані.

На станції працюватиме 7 насосів. Пʼять з них – потужністю 1,25 мВт. Два аварійних забезпечать водопостачання за будь-яких умов.

Потужність 4,5 тис літрів в секунду: як будують водогін для Нікопольщини і Криворіжжя

Зазначається, що над проєктом подачі води з Карачунівського водосховища Агентство почало працювати з перших днів після підриву росіянами Каховської ГЕС.

Протяжність магістрального водогону «Карачунівське водосховище – Кривий Ріг – Південне водосховище, Марганець – Нікополь, Хортиця (ДВС2) – Томаківка» становить 145 кілометрів (понад 300 км трубопроводу в одну нитку). Уже облаштували 94% трубопроводу. Щоб повернути воду понад мільйону мешканців, працює 985 робітників та 388 одиниць техніки.

На кожній із ділянок працюють інженери-консультанти та представники незалежного технагляду.

Окремо за сприяння USAID ERA «Економічна підтримка України» буде проведено комплексний технічний аудит проєктної документації на будівництво усіх трьох ділянок водогону.

 Усі звіти разом із результатами аудиту та експертизи, а також кошторисами для кожного виду матеріалів будуть оприлюднені одразу після проходження експертизи, – обіцяють у міністерстві

Ще новини Нікопольщини: Нікополь буде в пріоритеті, але швидко не буде: Лукашук про відновлення Дніпропетровщини після війни

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×