Біля Нікополя продовжили будівництво стадіону, яке було заморожене (фото)

В селі Придніпровське Нікопольського району продовжили будівництво сучасного стадіону, яке було заморожено. Про це з радістю повідомляють жителі Червоногригорьевской ВІДГ, передає Nikopolnews.

Будівництво стадіону виконується за рахунок області. Воно було розпочато в 2018 році, але, на жаль, через брак коштів, припинено, коли підрядник вже виконав більшу частину робіт. Природно, це викликало занепокоєння у місцевих жителів, які мріяли про стадіон та популяризацію здорового способу життя, в першу чергу, серед молоді.

І ось, на сесії Дніпропетровської обласної ради в 2021 році, було прийнято рішення виділити кошти на завершення будівництва. Тепер роботи продовжилися, чому придніпровці невимовно раді.

Згідно з умовами тендеру, цей масштабний проект має бути реалізований до 30 грудня 2021 року, але за словами місцевих жителів, будівельники обіцяють їм завершення робіт вже до початку осені.

На сайті державних закупівель Прозоро ми знайшли два тендери на будівництво стадіону. Перший, на 21 324 002 гривень, був розіграний у липні 2018 року. Підряд отримала компанія ТОВ “РІТЕЙЛЕР КОМПАНІ”.

А влітку 2020 року на Прозоро з’явився ще один тендер – на 10 340 200,80 гривень, у зв’язку з необхідністю закупити додаткові аналогічні роботи. Аукціон не проводили. Додатковий договір уклали з тією ж “РІТЕЙЛЕР КОМПАНІ”. Таким чином, стадіон у Придніпровському обійдеться обласному бюджету майже у 32 мільйони гривень.

 

Джерело фото: Червоногригорівська об’єднанна територіальна громада
RU → UK

To Top