Як у Придніпровському біля Нікополя проходить будівництво стадіону (фото)

У селі Придніпровське на Нікопольщині зводять «з нуля» стадіон. Із повнорозмірним футбольним полем, біговими доріжками, критими трибунами. Поруч побудували адмінкорпус, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

«Створюємо сучасні умови для занять спортом і у великих містах, і невеличких селах. Мешканці Придніпровського звикли грати у футбол на звичайному сільському майданчику. Змінюємо це. Зводимо для місцевих повнорозмірне футбольне поле. Сучасне та якісне», – зазначив голова Дніпро ОДА Валентин Резніченко.

Новий стадіон будують у центрі Придніпровського – на місці пустиря. На майбутньому футбольному полі все готове під штучне покриття. Виділили місце під криті трибуни на 300 глядачів. Буде і електронне табло.

«Мрію, щоб швидше добудували стадіон. Аби грати на нормальному полі, а не з купинами та нерівностями. Буде зручніше і тренуватися, і вигравати», – поділився гравець місцевої футбольної команди Ярослав Смирнов.

Навколо поля облаштовують бігові доріжки. Зверху їх покриють гумовою крихтою – для зручності та безпечності.

«Поле буде високої якості. Загалом стадіон такого рівня – диковинка не лише для села. Він дасть фору і деяким міським аренам», – сказав представник підрядної організації Микола Заєв.

Поруч із полем звели адмінкорпус. Там облаштовують тренерські, душові, роздягальні, медпункт, коментаторські.

«Все будівництво – за технологіями енергозбереження»,– підкреслив Микола Заєв.

У підрядників на часі благоустрій. Територію озеленять, висадять дерева та кущі. Біля стадіону облаштовують автопарковку.

«Тут можна буде проводити матчі рівня громади, району, області. Тренуватимуться і гратимуть різновікові місцеві команди» – розповів староста Микола Ступак.

 

 

To Top