З маленьким Ібрагімом, убитим в Покрові, попрощаються завтра

Завтра, 11 червня, у Покрові проведуть в останню путь восьмирічного хлопчика, який став жертвою вбивства. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на місцевий паблік Орджосити.

Тіло дитини привезуть на кладовищі в Покров з Нікополя. Тут же проведуть відспівування. Всіх, хто хоче попрощатися з Ібрагімом Андрійовичем Огли, на вулиці Соборна, 1 у Покрові о 13:30 буде чекати автобус.

Нагадаємо, згідно з інформацією поліції і прокуратури, хлопчик став жертвою 33-річного жителя Покрову, який 2 червня під час розпивання спиртних напоїв посварився з матір’ю дитини і таким чином вирішив помститися їй. Він відвів Ібрагіма до покинутого будинку, де задушив його руками. Тіло кинув у каналізаційний люк. Труп малюка знайшли 8 червня. Про зникнення дитини мати повідомила в поліцію тільки 6 червня.

Місцеві жителі кажуть, що сім’я, в якій ріс Ібрагім, неблагополучна. Мати зловживає алкоголем. Дитина голодувала, її били. Люди обурені тим, що Ібрагіма не вилучили з сім’ї – це вберегло б його від страждань і смерті.

Вся Дніпропетровщина сумує з приводу загибелі хлопчика, який прожив таке коротку і таке важку життя.

To Top