240
240

Семикласник з Покровської громади зайняв 3 місце у змаганнях, присвячених пам’яті полеглого Героя

Семикласник з Покровської громади зайняв 3 місце у змаганнях зі скандинавської ходьби, присвячених пам’яті полеглого Героя. Про це повідомляють у Фейсбук-спільноті громади, передає Nikopolnews.

Зазначається, що гурток зі спортивного туризму – скандинавської ходьби “Nordik step” у Покровській сільській територіальній громаді працює три місяці. Його очолює Оля Каплун, завідувачка бібліотеки, яка є сертифікованим інструктором Першої Української Школи Оздоровчої Скандинавської Ходьби з 2010 року.

Семикласник з Покровської громади зайняв 3 місце

І ось її вихованець, Денис Вороненко, учень 7-А класу Покровського ліцею, вчора, 14 жовтня у Кривому Розі став призером трейлу “Модрівські скелі”, присвяченого пам’яті Захисника Сергія Ласкути.

Семикласник з Покровської громади зайняв 3 місце у змаганнях зі скандинавської ходьби, присвячених пам’яті полеглого Героя

Хлопець пройшов зі скандинавськими палицями дистанцію 5 кілометрів та отримав дві медалі –  за участь і зайняте третє місце.

Модрівські скелі: що відомо про полеглого Героя, на честь якого провели змагання

Сергій Лакуста був уродженцем Кривого Рогу. Про нього кажуть, що він був добрим і сміливим.

Син дуже любив життя, був активний – сноуборд, гирьовий спорт, рятував тварин з Херсонщини… Спішив жити! Одружений – ростуть син та донька, – розповіла мама Героя

Я і мій брат займалися бігом, завжди брали участь у марафонах, брат брав  участь у Роттердамському марафоні у 2021 році. Сергій займався сільським господарством, був фермером… Мріяв об’їздити увесь світ,  багато подорожував, пропагував здоровий спосіб життя! – розповіла сестра загиблого Захисника Надія Носевич  з Криворізького району