Квартири на продаж у Дніпрі

Допомога українцям
11
11

Чому багато покупців віддають перевагу вугільним грилям

unnamed

Вугільний гриль – це обладнання для приготування барбекю, в якому джерелом палива використовується деревне вугілля. Сучасний гриль на вугіллі був винайдений 1951 року американським підприємцем Джорджем Стівеном.

З тих пір отримали розвиток кілька видів конструкцій, але всі вони дотримуються одного і того ж принципу. Резервуар з вугіллям, що горить, під металевою робочою решіткою нагріває їжу знизу. Це робить гриль вугільний чудовим рішенням для тих, хто веде здоровий спосіб життя.

Плюси такого рішення, як вугільний гриль

Серед переваг вугільних барбекю можна відзначити такі:

  • ціна – на відміну від своїх «конкурентів», вугільні грилі мають невисоку вартість. Звичайно, це твердження правильне при порівнянні барбекю однакових розмірів з різних категорій;
  • мультирежимність – смажити, томити, коптити, вугільні барбекю здатні на все. Багато моделей обладнані дверцятами для додавання вугілля, що дозволяє зручно коптити. З легкістю можна створити зону прямого та непрямого жару, зсунувши вугілля під один бік. І для вугільних моделей передбачено безліч аксесуарів, що розширюють можливості приготування: ростери, вертелі, спеціальні листи, грати;
  • швидкість приготування – барбекю на вугіллі, мабуть, найкраще підходять для високотемпературного приготування: розпалили вугілля, виклали стейки під прямий жар, 3-5 хвилин посмажили під кришкою і одержали м’ясо з підсмаженою скоринкою. Готувати зручно та швидко, головне – отримати гарний жар.

Як вибрати вугільний гриль

Недорогими, але й недовговічними вважаються грилі, виготовлені з тонкої сталі. Складність очищення, невисока міцність матеріалу, часті спалахи вугілля, погане регулювання повітря – мінуси бюджетних моделей. Якісні пристрої відносяться до категорії преміум. Відмінно себе зарекомендували вугільні варіації вугільних грилів із кераміки.

Варто враховувати, що деякі грилі потребують спеціального догляду та регулярного чищення. Адже постійне приготування на вугіллі не можна назвати акуратним заняттям. Тому рекомендується купувати моделі зі спрощеною системою очищення.

Тепловий режим дозволить коригувати нагрів. Тому варто віддавати перевагу грилям, де можна регулювати висоту ґрат.

Перед тим, як купити гриль, не зайвим буде поцікавитися, чи можна використовувати гриль цілий рік або лише у весняно-літній період. Наприклад, є спеціальні моделі, оснащені навісом, який захищає від опадів та вологості.

Поради гурманів щодо вибору вугільного грилю

Коли купується гриль барбекю вугільний, це завжди складне завдання з великою кількістю змінних. Фахівці рекомендують звернути увагу на розхід палива та його тип. Кількість необхідного палива визначається, перш за все, типом гриля, його формою та розміром. Якщо з останнім параметром все відомо спочатку, то перші два необхідно пояснити. Так, досвідчені грилери кажуть, що конструкції округлої форми з кераміки економічніші, ніж прямокутні металеві, і однієї «закладки» вугілля в них вистачає на чотири-вісім годин.

AD_4nXdrLuJcexLEmBsTxs__xBJf1ErygCtXYeesBNmM-xC0cfSjZeq3llqYrNmfSkhSDfRG1gKSyjHOIwACqwfZ29qcIy0QT2C4_2r21AEAoPVI8vajV9dvC8PWIOmmFs7McpTBVI4vGg?key=L1coT-M60TB8kbseIu4e7g

Важливо мати можливість додавати більше вугілля або переміщувати його під час приготування. Деякі грилі мають дверцята доступу до камери спалювання, яка дозволяє це робити без зняття важких ґрат з їжею. Корисна функція, що допомагає тримати темп приготування під контролем. Майже всі сферичні, керамічні та деякі гриль-бочки оснащуються знімним зольником, які збирають відпрацьований попіл і дозволяють швидко і легко його позбуватися. У 21 столітті це обов’язкова функція.

Великі гриль-бочки іноді комплектують роздільними секціями для вугілля, а в маленьких сферичних жаровнях цю функцію беруть рухливі лотки.

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу