Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
4
4

Як позбутися хлору за допомогою фільтра для води

FB IMG 1504684772331

Для очищення та знезараження в будь-яку водопровідну воду вже давно додають хлор. Він окислює органічні сполуки, призводить до загибелі патогенних мікроорганізмів. Ця речовина довела свою ефективність, але є нюанси — неприємний запах та смак. Також при великій концентрації хлорагенту вода набуває жовтуватого відтінку.

Щоб позбутися цього, можна використати будь-який фільтр для води Ecosoft, що призначений для очищення води від хлору.

Чи ефективні для дехлорування фільтри-глечики

Якщо кількість хлору та хлорорганічних сполук невелика, достатньо найпростіших побутових фільтрів. Такі пристрої не прибирають речовину повністю, але значно знижують її кількість. Для цього картридж повинен містити активоване вугілля. У результаті його використання:

  1. вода стає прозорою;
  2. зникає неприємний запах та присмак;
  3. покращується смак напоїв та їжі.

Перевагою фільтрів-глечиків є швидка фільтрація, що дозволяє отримати достатню кількість води для пиття або приготування їжі на декількох осіб.

Image

Найкращий фільтр для видалення хлору з води

Під час регулярного вживання хлорованої води погіршується стан нирок, печінки та легень, знижується імунітет. Тому бажано максимально позбуватися цієї речовини, але при цьому не допустити зараження. На даний час найефективнішими пристроями для отримання питної води без хлору та патогенних мікроорганізмів залишаються системи зворотного осмосу https://ecosoft.ua/. Вони мають складну конструкцію, яка забезпечує багатоетапне очищення на молекулярному рівні.
На першому етапі видаляються найбільші за розміром елементи. Далі мембрана затримує частинки розміром до 0,1 мікрона, у тому числі віруси. Фільтр фінішного очищення вилучає з води залишки хлору, якщо вони є. Завдяки цьому вода знезаражена, прозора, приємна на смак та не потребує кип’ятіння. До того ж деякі моделі фільтрів дозволяють робити досить великі водні запаси. Через складність конструкція потребує досить багато місця та фінансових витрат.

Фільтри для отримання побутової води

Хлорована вода також негативно впливає на шкіру та волосся. Хлор може викликати алергічні реакції, особливо у дітей. Вплив речовини проявляється почервонінням, висипами на шкірі, ламкістю та тьмяністю волосся. Випари хлору шкідливі для легень.
Запобігти цьому допомагають пристрої, що очищують проточну воду, а саме фільтри колонного типу. Їх підключають до системи подання холодної води. Під час її проходження через корпус, наповнений активованим вугіллям, відбувається видалення хлору та його сполук. Серед переваг таких фільтрів:

  1. автоматизована робота та регенерація;
  2. термін придатності наповнювача до 1,5 роки;
  3. відсутність шуму;
  4. висока продуктивність.

 

Вибір пристрою для дехлорування води залежить від концентрації хлору, потреб у питній або побутовій воді, кількості споживання. Тому потрібно ретельно вивчити характеристики різних фільтрів, щоб знайти баланс між якістю, продуктивністю та вартістю.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×