×

додаток NikopolNews

Пресмаслянки і необхідність їх регулярної заміни для машин і механізмів
5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

4
4

Пресмаслянки і необхідність їх регулярної заміни для машин і механізмів

×

додаток NikopolNews

Пресмаслянки є елементами машин та механізмів, що виконують непомітну, але дуже важливу роботу. Вони дозовано постачають оливу та різноманітні види технічних рідин, необхідних для змазування місць, де виникає тертя.

Для заміни цих деталей Торгова Марка «Дінмарк» пропонує пресмаслянки купити у асортименті виконання та виготовлені за вимогами єдиних стандартів цих витратних елементів.

Умови роботи таких деталей машин є складними. Ці деталі можуть отримувати значний знос, внаслідок контакту з агресивними рідинами і внаслідок додаткового навантаження, що відбувається через подачу мастила під тиском.

Різновиди пресмаслянок: навіщо так багато і чому вигідно використовувати саме необхідний різновид?

Пресмаслянки випускаються у різноманітних версіях виконання та для різних технічних потреб. Зокрема є популярними є такі пресмаслянки:

  • гідравлічна;
  • під запресовку;
  • з самонарізною різьбою;
  • воронкоподібна;
  • з плоскою головкою;
  • з півкруглою головкою;
  • байонетна пресмаслянка.

Кожен із різновидів виготовляється із застосуванням певних вимог щодо міцності металу та ефективності використання у конкретному технологічному процесі чи під час роботи машини/механізму.

Чому необхідно регулярно замінювати та проводити огляд пресмаслянок

Значна частина механізмів та техпроцесів не має якісного самотестування стану цих механізмів, якщо мова йде про невеликі елементи систем. Датчики роботи та виміри якості роботи описують в основному загальні параметри роботи. Саме тому під час проведення регулярних чи позапланових оглядів, необхідно звертати увагу на стан пресмаслянок, які допомагають підтримувати у належному стані деталі, що мають значне навантаження.

Бажано виконувати регулярну заміну цих елементів, встановлюючи регламентні діапазони заміни пресмаслянок:

  • за паспортною документацією;
  • результатом термінового огляду;
  • за практикою застосування.

Такий підхід гарантуватиме якісне обслуговування складних машин і механізмів, підтримуючи ритмічність їх роботи та сталість параметрів.

Які вимоги є до пресмаслянок і чому краще використовувати такі деталі, виготовлені за всіма вимогами?

Самостійне виготовлення пресмаслянок чи замовлення у постачальника, що не має відповідних технологій чи послуговується сумнівними матеріалами для виготовлення, може завершитись аварійною ситуацією. Пресмаслянки виготовляються з врахуванням особливих умов їх використання, що потребує ретельного виконання всіх вимог з виготовлення та контролю виробу. Саме тому варто замовляти такі деталі у перевірених постачальників, що пропонують пресмаслянки стандартних розмірів та виготовлені за технологією, яка передбачає використання надійних і зносостійких видів металу або сплавів.

Більше про те, які є різновиди пресмаслянок актуальними за розмірами та формою та є у продажі читайте за посиланням https://dinmark.com.ua/shop/instrumenty/mastylne-obladnannja/presmasljanky. Тут є більше також інформації про конкретні різновиди пресмаслянок, зокрема про їх розміри, напрямки застосування та інші технічні подробиці, що допоможуть у якісному підборі необхідних деталей.

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×