На кімнатні квіти можна натрапити практично в кожному домі, адже такі рослини ідеально вписуються в інтер’єр житла, ефектно доповнюючи та примножуючи його сильні сторони.
І якщо ви якраз-таки міркуєте над тим, якими б ото і собі квітами в кімнатах обзавестися, ця публікація саме для вас. Бо далі піде мова про трійку кімнатних рослин, які варті вашої уваги.
Сьогодні ми поговоримо про кімнатний амариліс (до речі, Цибулини амарилісу в https://yaskravaklumba.com.ua/ можна замовити всього в кілька кліків), фікус бенжаміна та сансевієрію.
Згадані кімнатні рослини здатні дарувати затишок та комфорт, тому стануть хорошим рішенням «квіткового» питання.
Амариліс
Насправді амариліс є гібридним гіпеаструмом, який вивели ще в середині вісімнадцятого століття.
Але тим не менш це ефектна кімнатна рослина, яка вирізняється своїми великими воронкоподібними квітами, як правило, рожевого, червоного, білого чи помаранчевого кольору.
Таку рослину найкраще ставити на підвіконня з південного або східного напрямку. Щодо поливу:
- У період активного росту (тобто сезон весна-літо) поливати регулярно, звертаючи увагу на підсихання верхнього шару ґрунту.
- У період спокою (осінь-зима) полив зменшити до мінімуму, поки рослина, так би мовити, не прокинеться.
Фікус бенджаміна
Ця кімнатна рослина пасує практично до будь-якого інтер’єру, а також, що важливо, ефективно очищає повітря (тому нерідко трапляється у офісних приміщеннях).
Фікус бенджаміна потребує помірного поливу (коли підсохне верхній шар ґрунту), ставити його краще на добре освітлене місце, але без прямих сонячних променів.
Відмінними особливостями квітки є дрібне, блискуче, зеленого або строкатого кольору листя, яке має м’яку текстуру.
Зверніть увагу: як вже згадувалося, рослина потребує помірного поливу, бо якщо робити це надміру, зайва волога може призвести до гниття коренів.
Сансевієрія
Ця кімнатна рослина відома за іншою назвою – «тещин язик».
Що не кажи, та це одна з найбільш стійких кімнатних рослин, яка до того ж здатна очищати повітря та ще й майже не вимагає догляду.
Поливати рослину потрібно рідко (коли ґрунт висохне, а взимку – 1 раз на 2-3 тижні). Її можна тримати у світлому місці, але рослина боїться тіні.
До речі, багато хто називає сансевієрію «охоронцем» дому, яка водночас приносить добробут і захищає від негативної енергії.
Ясне діло, які кімнати рослини ставити у себе вдома – вирішувати вам, але згадані вище варіанти можуть стати чи не найкращим рішенням, яким ви будете задовлені.