5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

23
23

Житло в новобудові – переваги та підводні камені

Кожна людина мріє про своє власне житло. І кожен думає, що ж буде краще та безпечніше: купувати квартиру в новобудові від забудовника, чи все ж розглянути варіанти на вторинному ринку?

Більшість вважає, що краще зупинити свій вибір на вторинному ринку, тому що не доведеться морочитися з ремонтом – заїзжай та живи. Але ця думка помилкова. Давайте спробуємо розібратися, чому:

  1. Перше і найголовніше – розведення труб та проводки. Ви не можете знати, наскільки якісно майстри виконали свою роботу для попередніх мешканців. Та й якість використаних матеріалів також залишається загадкою. А якщо вам доведеться переробляти розведення труб та проводки – вважайте, що вам доведеться робити весь ремонт у квартирі заново.
  2. Вартість комунальних послуг. У старих будинках немає лічильників, газових котлів, індивідуального опалення та інших пристроїв, які допоможуть вам заощадити на рахунках в квартирі в новобудові. Отже, приготуйтеся до того, що рахунки за комунальні послуги у вас будуть досить великими, особливо в опалювальний сезон.
  3. Завжди простіше робити з нуля, ніж переробляти. І коли ви купуєте своє довгоочікуване житло, хочеться, щоб все було ідеально до дрібниць. Тому, якщо ви хочете заощадити на ремонті, будьте готові до того, що вам не вдасться повноцінно насолоджуватися життям у новій квартирі зі старим “не вашим” ремонтом.

Безумовно, коли ви купуєте квартиру від забудовника в новобудові, здаватися вона буде з чорновою обробкою, яка включає встановлені віконні конструкції, вхідні двері, готове розведення труб і електричної проводки. І після отримання документів та ключів, вам доведеться зайнятися ремонтом. Але ви від початку зможете зробити все “під себе”, ідеально. Або ж ви одразу можете купити квартиру в Ірпені з ремонтом від забудовника. Такий варіант стовідсотково збереже вам і гроші, і час, і нерви.

Якщо вас лякають великі витрати, і ви переймаєтеся тим, що не встигнете накопичити грошей і на квартиру і на ремонт – рекомендуємо вам задуматися над розстрочкою. Це не іпотечний кредит, який потім слід виплачувати десятиліттями. Це короткостроковий кредит від забудовника, який дається на 1-5 років із початковим внеском близько 10-50% від загальної вартості квартири.

При цьому вас ніхто не обмежуватиме у виборі, ви зможете купити квартиру того метражу та планування, який сподобається саме вам.

Отже, які ж переваги купівлі нового житла:

  1. Можливість відразу робити ремонт “під себе”, керуючись своїми бажаннями та фінансовими можливостями.
  2. Можливість використання різних фінансових інструментів, які пропонуються забудовником, таких як розстрочка на квартиру.
  3. Можливість вибору квартири, що підходить по метражу та плануванню саме вам, чи то невелика 2 кімнатна квартира, чи велика п’ятикімнатна двоповерхова квартира з терасою.

Якщо ви вирішили купити квартиру під Києвом, варто уважно поставитися не лише до ціни житла, а й вибору забудовника. Одним із найвідоміших і найнадійніших забудовників Ірпеня вважається Будівельна Група Синергія. У портфелі компанії є не тільки ЖК, що знаходяться на стадії будівництва, а й достатня кількість нерухомості, що здана в експлуатацію. Крім того, даний забудовник пропонує всілякі фінансові інструменти для максимального комфорту оформлення угоди для своїх майбутніх інвесторів.

To Top
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×