Бюджет Дніпропетровщини збільшено: куди пішли гроші?

Обласний бюджет Дніпропетровщини збільшено на 18 441 400 грн, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на інформаційне агентство МОСТ-Дніпро.

Додаткові кошти розподіляли на засіданні обласної бюджетної комісії. Більше 10 млн грн державної субвенції передали місцевим бюджетам на здійснення заходів з розвитку окремих територій.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської облради.

Повідомляється, що 3 млн грн з місцевих бюджетів спрямували на реконструкцію Кам’янської середньої загальноосвітньої школи № 20 ім. О.І. Стовби”; 4,5 млн грн – на будівництво будинку культури в с. Новоолександрівка. Також в межах основного бюджету області здійснили перерозподіл коштів:

1,3 млн грн вирішено спрямувати для забезпечення виплат щорічної винагороди та доплат до мінімальної заробітної плати працівникам закладів позашкільної освіти;

3,3 млн грн підуть на проєктні та будівельні роботи об’єктів водопостачання в Марганецькій та Синельниківській міських територіальних громадах.

Окрім того, депутатами бюджетної комісії було збільшено дохідну та видаткову частини обласного бюджету за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.

“Фінансування у сумі 154 481 000 грн спрямоване на забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг. Серед найважливішого: 82 075 600 грн будуть виділені на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти”, – повідомляють в облраді.

To Top