Близька до критичної: про ситуацію з коронавірусом на Дніпропетровщині

У низці регіонів України зростає захворюваність на COVID-19, заявив керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко під час брифінгу, передає Nikopolnews, посилаючись на НВ.

За інформацією фахівців KSE, кількість регіонів з досить критичною ситуацією зросла з чотирьох минулого тижня до 16 цього тижня. Чотири найкритичніших – Дніпропетровська, Харківська, Чернівецька та Житомирська області.

У «зоні тимчасової безпеки» перебувають шість регіонів, де захворюваність зараз спадає, – Волинська, Луганська, Донецька, Сумська, Херсонська і Одеська області.

За словами Ганиченка, ліжка з киснем і реанімаційні ліжка заповнені на 10% і 15% відповідно, темпи добових ушпиталень перевищують темпи виписок на чверть.

«На відміну від минулого тижня, 19 з 25 регіонів перебувають на стадії зростання, причому 16 регіонів показують досить велике зростання. Це може бути коливання навколо рівня плато і, в деяких випадках, вже початок індикації спалаху. Кожен з цих 16 регіонів зараз є досить критичним в тому плані, що з кожного з них може піти спалах. Поки про спалах в Україні ми не говоримо – ми говоримо про прискорення зростання», – пояснив експерт.

Ганиченко не виключає, що наступного тижня ситуація може змінитись на краще.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі ще одна людина померла від коронавірусу: загальна ситуація на 18 серпня

У Нікополі погіршилася ситуація з коронавірусом станом на 17 серпня

У Нікополі ще одна смерть від коронавірусу: загальна ситуація у місті на 16 серпня

 

To Top