Через аварію на ж/д ковельський потяг курсує через Нікополь

Укрзалізниця продовжує ремонтні роботи на пошкодженій ділянці, між Запоріжжям та Дніпром налагоджений трансфер для пасажирів, деякі потяги тимчасово змінили маршрут. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на офіційний сайт Укрзалізниці.

Нагадаємо, 29 березня в 50 км від Запоріжжя зійшли з рейок 6 з 9 вагонів пасажирського потягу «Інтерсіті» №732 Київ-Запоріжжя.

У зв’язку з відновлювальними роботами на пошкодженій ділянці колії та операцією з підйому на рейки вагонів поїзда Hyundai Rotem поблизу м. Вільнянськ (найближча станція — Славгород), рух потягів між Запоріжжям та Дніпром тимчасово закритий, а потяги до/з Маріуполя, Новоолексіївки, Запоріжжя будуть пущені в об’їзд.

На цей час Укрзалізниця оперативно організувала автобуси для підвезення пасажирів між Дніпром та Запоріжжям, а також автотранспортне сполучення до менших станцій.

Зокрема, зміни у розкладі торкнуться наступних маршрутів:

  • Поїзд № 4/3  Ужгород — Запоріжжя буде зупинено по станції Дніпро, пасажирів доставлять автобусами до/з Запоріжжя.
  • Поїзд № 732/731 Київ — Запоріжжя зробить зупинку по станції Дніпро.

Затримка цих поїздів на зворотне відправлення зі станції Дніпро складе 30 і 10 хвилин відповідно для синхронізації з підвезенням пасажирів із Запоріжжя.  Для зручності посадки ці поїзди будуть подані на другу платформу.

  • Поїзд №88/87 Новоолексіївка — Ковель, курсуватиме зміненим маршрутом через Запоріжжя — Нікополь — Апостолове — Кривий Ріг — Сортове-П’ятихатки. Пасажирам, яким необхідно дістатися станції Синельникове, організований трансфер  автотранспортом. Це стосується і пасажирів до станції П’ятихатки, яких буде доставлено автотранспортом до поїзда Новоолексіївка —Ковель.

Пасажирів  зазначених рейсів просять з розумінням поставитися до ситуації. Залізничники роблять усе, що від них залежить, щоб відновити рух потягів максимально швидко.

To Top