Дніпропетровщина за крок до «помаранчевої» зони

Найближчим часом Дніпропетровська область, яка наразі перебуває у «жовтій» карантинній зоні, може опинитися в «помаранчевій». Про це повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяна Квітницька, передає Nikopolnews, посилаючись на Суспільне мовлення.

За словами Квітницької, в області зростає один з ключових показників, які враховуються при зонуванні, – рівень госпіталізації.

«Рівень госпіталізації, який має бути менше ніж 60 на 100 тисяч населення, – то у Дніпропетровській області вже 56,2. Якщо ми перетнемо кордон 60%, то наступного тижня (три дні поспіль треба, щоб ми його перевищили), будемо у помаранчевій зоні», – зазначила вона.

Що відомо

  • За минулу добу на Дніпропетровщині – 655 нових випадків коронавірусу. Подолав хворобу ще 441 мешканець області. 12 людей померло.
  • Загалом на Дніпропетровщині – 80 874 лабораторно підтверджені випадки COVID-19. Вже 71576 мешканців регіону одужали. 2160 людей померли.
  • За оновленими даними МОЗ, станом на 18 березня “помаранчевий” рівень небезпеки встановлений у 12 регіонах: у Києві, Вінницькій, Донецькій, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаський областях.
    Водночас із “помаранчевої” до “жовтої” зони перейшли 5 областей: Волинська, Запорізька, Луганська, Полтавська та Чернігівська області. Окрім них у переліку залишаються Дніпропетровська, Кіровоградська, Рівненська та Харківська області – загалом 9 регіонів.
    При цьому “червоний” рівень епідеміологічної небезпеки зберігається у Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

To Top