80
80

Дніпрянка Ярослава Магучіх виборола «золото» на Чемпіонаті Європи, бронза теж у українки

Дніпрянка Ярослава Магучіх виборола «золото» на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Змагання відбувалися 9 червня увечері. Третє місце теж у української легкоатлетки.

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України, передає Nikopolnews.

Дніпрянка Ярослава Магучіх – двічі Чемпіонка Європи

На чемпіонат Європи в Рим Ярослава Магучіх вже приїхала в статусі чемпіонки континенту і мала захистити титул. Минулого разу вона виборола цей титул у 2022 році.

Та легкого захисту титулу очікувати не доводилося, адже суперниці в українки були досить сильні. Й серед ще одна наша спортсменка Ірина Геращенко, – йдеться у повідомленні Федерації

Проте Магучіх впевнено захистила титул, з другої спроби подолавши 2.01 м і випередивши спортсменку із Сербії Ангеліну Топич, яка стрибнула на 1,97 м

Бронза теж у українки

Ірина Геращенко довго йшла до медалі чемпіонатів Європи. Їй уже підкорювалися два метри, вона підіймалася на п’єдестал континентальної першості в приміщенні, але тепер нарешті подолала й наступний бар’єр, вигравши бронзу чемпіонату Європи просто неба.

І от, Геращенко виграла свою першу медаль чемпіонатів Європи просто неба. З третьої спроби подолавши 1.95 м, вона завоювала бронзу.

Ще новини Дніпропетровщини: Спортсменки з Дніпропетровщини вибороли «золото» на Чемпіонаті Європи!