Оновлено. Дніпрянка отримала поштою цеглину замість айфону

Жителька Дніпра, яка замовила «Айфон» і оформила пересилання товару поштою, отримала замість гаджета… цеглину в «заводській” упаковці, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Дніпро вечірній.

Жертва афери замовила Apple IPhone 12 pro max в одному з Телеграм-каналів за зниженою ціною. Товар шахраї відправили по пошті післяплатою.

Марія прийшла на пошту, щоб отримати свій товар. У поштовому відділенні їй дали відкрити лише поштову картонну коробку. В ній лежав запечатаний «телефон» в заводській упаковці. Однак, розкрити цю упаковку і перевірити замовлення до оплати співробітники не дозволили.

– Після оплати ми забрали товар і довго намагалися відкрити упаковку. Коробку змогли відкрити тільки, розірвавши її, тому що її склеїли зсередини. Коли відкрили коробку телефону, то виявили всередині цеглу і записку. Пошта відмовляється повертати кошти, виставляючи себе посередниками, — розповіла Марія.

Жертва шахраїв звернулася до поліції. Але співробітники пошти пояснили, що в їх компетенцію не входить перевіряти товари перед відправленням.

Зазначимо, що цей випадок – далеко не єдиний. На жаль.

Будьте обережні! Купуйте товари тільки у надійних магазинах з хорошою репутацією.

P.S. Після виходу матеріалу Нова пошта надала нам офіційний коментар ситуації: Наводимо його без купюр:

“Нова пошта оперативно відстежує шахрайські схеми і попереджає своїх клієнтів про можливі дії зловмисників.

У випадку дніпрянки Марії Х. компанія повністю компенсувала втрати згідно з оголошеною вартістю відправлення, а це 22 500 грн. плюс провізна плата.

Зі свого боку хочемо наголосити, що, на жаль, шахраї постійно вдосконалюють старі способи шахрайства та вигадують нові. Аби не стати жертвою схеми, яка описана у матеріалі, ми радимо клієнтам обов’язково обирати надійних та перевірених продавців для здійснення покупок, а також перевіряти вміст посилок, які вам надходять.

Нагадаємо, що клієнт також може відмовитися від посилки, навіть не приходячи у відділення – через мобільний додаток або на сайті Нової пошти через трекінг.

Якщо є підозра, що клієнт став жертвою шахраїв, ми наполегливо рекомендуємо йому звертатися до правоохоронних органів. А Нова пошта своєю чергою всіляко сприяє правоохоронцям у розслідуванні”

Фото – ілюстративне, з відкритих джерел

To Top